![anartisi liaskou 2 anartisi liaskou 2](https://ellinikoskinimatografos.gr/wp-content/uploads/2021/02/anartisi-liaskou-2.png)
Advertisement
Ο Κώστας Βουτσάς την δεκαετία του ’60 πρωταγωνίστησε σε δεκάδες πετυχημένες ταινίες.
Μια από αυτές ήταν και η μουσική κωμωδία της Φίνος φιλμ, “Μερικοί το προτιμούν κρύο” όπου στο φινάλε ο σπουδαίος ηθοποιός ντύνονταν γαμπρός στο πλάι της εντυπωσιακής Χλόης Λιάσκου, η οποία στο άκουσμα της θλιβερής είδησης του θανάτου του έκανε μια συγκινητική ανάρτηση στα social media.
Advertisement
Του Χρήστου Κωνσταντίνου.
Facebook: Xristos Konstantinou
Instagram: xristoskp